iPhone 8 (шпекулации, гласини...)

Дискусија во форумот 'Apple' започната од STEALTH, 27 окт 2016.

 1. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.137
  Допаѓања:
  5.453
  Поени од трофеи:
  258  Sent from my iPad using Tapatalk Pro
   
 2. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  270
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Со два збора кажано сакат да го напеает Андроид иОС ов :D

  Sent from my D2303 using Tapatalk
   
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.137
  Допаѓања:
  5.453
  Поени од трофеи:
  258
  Уште малку и готово Андроид е ... :)

  Мерцедесот се стремел да биде Цитроен ... :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.403
  Допаѓања:
  1.701
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!

Сподели преку: