iPhone 6S & 6S plus СТАРА ТЕМА

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Ilovecellphones, 5 јун 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. iOSDroid

  iOSDroid Bi-OS (In love with both iOS and Android OS)

  Член од:
  6 фев 2010
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone xR
  РОМ/Верзија:
  iOS 13
  Те молам среди ја темава, на ништо не личи. 90% се шегуваат.
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ова треба да ја избришам цела тема... и нова да се отвори... инаку треба да бришам 500 мислења.. нема логика
   
  the_maker, kirev, iOSDroid и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: