iPhone 6S & 6S plus СТАРА ТЕМА

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Ilovecellphones, 5 јун 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Ilovecellphones

  Ilovecellphones Член

  Член од:
  11 фев 2014
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Iphone 6
  РОМ/Верзија:
  Ios 8.4.1
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Море остави тоа слушам ке ставеле непотребна qhd резолуција на 6с плусот...
  Иновација на Кило... :)

  П. С
  Ке има сега коментари исто како кога направија поголем ајфон... За мене нема потреба ама ете тоа е... Хахах  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На Pane-G и Cakii им се допаѓа ова.
 3. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  757
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  ама прв ќе го купиш пљусот :))))
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Искрено за прв пат мислам дека аппле ке направи добар телефон...кој ке вреди за соодносот платено - добиено..

  Прв може не но :).


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На KakoDaNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  освен ОС и дизајнот што ми е така примамлив друго ништо не вреди на ајфонот, и најважно што мене највеќе ми значи е што држи цена и лесно се продава.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Pane-G, Bumblebee и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 6. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.435
  Допаѓања:
  1.185
  Поени од трофеи:
  208
  РЕВОЛУЦИЈА
   
  На Cakii и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 7. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  757
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  Го продаде крсто и ти :) хехеххехе се отепа од фалење од с6ката на крајот пак ајфон купи :))))))))))))
   
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  пак че купам за за брзо с6 ама едге. а ајфон 6 купив зошто за 550еу го земав од швајцарија ;) талжква цена не се испушта и најбитно е што држи цена.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На KakoDaNe и Bumblebee им се допаѓа ова.
 9. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  Најбитно е да си напраиш кеиф на душичката :D

  Пари се праат
  и ќе се праат
  за да се трошат ;)

  А за држење цена си тотално у право,
  држел цена и секогаш ќе држи цена ајфонЧе ;)

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
  BokUre, Dzepar, KakoDaNe и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.461
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
   
  На OLI-HAUG и Bumblebee им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: