Iphone 6

Дискусија во форумот 'Apple' започната од antonio005, 19 апр 2017.

 1. antonio005

  antonio005 Член

  Член од:
  22 окт 2011
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво на сите.. имам Iphone 6 и пред некој ден ми падна од високо и сега не реагира никако ниту се уклучува ниту пак кога ќе го ставам на полнач покажува нешто.. од надвор нема никакви оштетувања.. чаре? што може да се оштети?
   
 2. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.131
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Се. Чаре сервис
   
 3. antonio005

  antonio005 Член

  Член од:
  22 окт 2011
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Да ми предложиш некој сервис? Во мојот град нема..
   
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Од кај си ?

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
 5. antonio005

  antonio005 Член

  Член од:
  22 окт 2011
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Кочани
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.970
  Допаѓања:
  3.910
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Алфасоунд или Моби Хит Кочани, други незнам од Кочани
   

Сподели преку: