iOS8 е непробоен за државните служби

Дискусија во форумот 'iOS' започната од krale, 18 сеп 2014.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Си се разбирате вие со Гајче :)
   

Сподели преку: