Ios 8.2

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Skopjetesakam, 23 мар 2015.

 1. Skopjetesakam

  Skopjetesakam Член

  Член од:
  7 дек 2014
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Iphone 5s White 16gb
  РОМ/Верзија:
  ios 8.0.1
  што да прај,кога нема друга работа,ке си трола по форуми тоа е.
  --- Споено дупло мислење, 25 мар 2015 ---
  најпаметно што си го продал,и онака не чини мајфон,купи си самсунг наБОЉЕ се жими ЦВА.
   
  На stefan_mkd му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: