IOS 8.1.3

Дискусија во форумот 'iOS' започната од miki1997, 27 јан 2015.

 1. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  757
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  Обично така се случава од твикој :) плати ги сите твикој ќе видиш како ке ти лета и со јб ајфенот
   
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  па не користев нешто краковани твикови, да не речам неколку и тоа се беа фрии


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  757
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  Епа тогаЈ не ти Чиниеше ифонот :)
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  хахаххаха


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.761
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Јас не правам ЏБ за твикови и кракави апликации оти си плаќам апликации што се тоа 2 доларче еба го


  Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
   
  На KakoDaNe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  757
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  И мене сите ми се платени,ама си праам џб ради две три твика корисни и moviebox :)
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 7. bobiskopje

  bobiskopje Ajfonist

  Член од:
  5 апр 2009
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  iPhone 6S
  Испитано ? проверено ??? сигурен е овој џилбрејк ????
   
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На KakoDaNe му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: