iOS 7

Дискусија во форумот 'iOS' започната од Petarcr7, 10 јун 2013.

?

Дали ви се допаќа iOS7?

 1. Да

  86 гласови
  70,5%
 2. Не

  36 гласови
  29,5%
 1. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  хахахха Се јави Јеееее
  Да сакам да се пофалам дека ми крашува Аир деца :ГлуП:
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  Бокуракис испаузира 4 месеца отприлика.
  Јас 3 месеца и кусур беФ на сајлент.

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На krale и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Tи си културен момак ...ама Бо.....:)
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  хсха демек паѓаат апп крашуваат а хаха ете влези во дијагностиката и прочитај зш има краш. а дека паѓаат апп то лажи некој дечуња....

  бо е сељај затоа не е културен.
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  гајче навратив само онака. да видам само уште колку члена останаа односно како се движат работтие без мене ама каки што гледам исте те исто нема промена ....
   
 6. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  ^
  Све по старо,
  нови "мудреци"
  стари "мудрости" ;)

  Новости од 19 до 21 септември :D

  Како и секоја година и годинава се очекува apple да "освежи"
  Па да видиме што "мудрости" ќе се читаат-пишуваат на форумов.

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На BokUre и krale им се допаѓа ова.
 7. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Темава е стара - треба да се збори за iOS 8.
   
  На KakoDaNe и BokUre им се допаѓа ова.

Сподели преку: