iOS 11

Дискусија во форумот 'Apple' започната од miki1997, 6 јун 2017.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  И на мене исто после 3-4 дена и оп шмука батерија инаку на иос 11.1 сум


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. Piksy4hen

  Piksy4hen Нов член

  Член од:
  23 сеп 2017
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  iPhone 5s
  Само јас осетив мазна работа на iOS 11.1.1 или ?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  Ios 11.1.2 на iphone se , далеку е од 10.3.3 , викате ќе се оправи ?
   

Сподели преку: