iOS 11

Дискусија во форумот 'Apple' започната од miki1997, 6 јун 2017.

 1. jovce.

  jovce. Активен Член

  Член од:
  8 авг 2010
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  28
  Направив апдејт од 10 на 11. Го сетирав како нов уред но пред тоа направив бекап преку ајтјунс.
  Пробував да направам ристор на бекапот но доаѓа до пола и ми пишува дека телеофнот се дисконектирал. Пробав повеќе порти и со повеќе усб кабли од кои еден е оригиналот а другиот е ремакс.
  Барав нешто и по интернетов но ништо не помага.

  Некоја предлог што да направам?
   
 2. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  Од 10.3.3 на 11.0.3 пак напрајв update и можам да кажам дека каде каде е подобро од 11.0.0 на iphone 6s . Можам да останам на 11.0.3 јеаааааааа
   
 3. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.072
  Допаѓања:
  706
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  И да сакаш не можеш да се вратиш на 10 :D
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.446
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да ставам и јас или уште да си почекам?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  zemi si 8mica bre, vreme ti e

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 6. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.837
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Колку доплата со 7ца?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Nema da ti se isplati sea, okolu 300-350. pocekaj ne se sredat cenive.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На zokimk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  Може, само за 6с може сеуште.
   
 9. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  Единствено нешто што треба да се поправи е лагот. Ме асоцира на андроид. Сите андроид ваков лаг имаат.
   
 10. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.837
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  И по emoji се гледа кој е поиспеглан ос

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Pane-G, Bumblebee, Ilija и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: