iOS 11

Дискусија во форумот 'Apple' започната од miki1997, 6 јун 2017.

 1. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  На 6с мислев одбројување за нова година е , толку брзо паѓаше.
   
  На vlaovic21 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. vlaovic21

  vlaovic21 Активен Член

  Член од:
  23 јун 2011
  Мислења:
  234
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  28
  Исто и кај мене на 6с плус, страшна работа


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 3. i6s

  i6s Член

  Член од:
  6 ное 2016
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  8
  И не ги разбирам, неможе да се врати на 10.3.3 повеќе а 11 ка е катастрофа. Неможам да сфатам, остави ја барем да мојме да експериментираме. Сега ќе пробав и на 11.0.2 како ќе е ама вака нема шанси. После ќе треба да чекам месеци за функционален телефон да имам. Чудни овие ејпловциве.
   
 4. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да живее 10.2 и џеилбрејкот :D
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  mozes da go vratis

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 6. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Па што викате дека не го бива бе? Ме сјаде црвот напраив рестор 11.0.2. Добро си работи, мазно, брзо. Ептен да има некои ситници ама углавном океј. Чак и мислам побрзо отвара апликации него на 10.3.3... :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. vlaovic21

  vlaovic21 Активен Член

  Член од:
  23 јун 2011
  Мислења:
  234
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  28
  Превише ја цица батеријата


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 8. Piksy4hen

  Piksy4hen Нов член

  Член од:
  23 сеп 2017
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  iPhone 5s
  Еве го користам, супер си е и батеријата е иста како со 10.3.3 што беше :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 9. tomce.veles

  tomce.veles Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  абер нема единаескава на 6с ни батерија и засецнува не работи мазно како 10.3.Што ми требаше оваа работа ама радозналост ....
   
  На vlaovic21 и i6s им се допаѓа ова.
 10. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: