iGO_HERE_Europe_2019_Q4

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Veleso, 6 мар 2020.

 1. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  magnet:?xt=urn:btih:3ee4777448c317bea7f2d41ee46bc04b6ba28146
   
  На Staned му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  Моментално ги нема лиценците и не ги отвора мапите. Доколку некој успее да ги најде, нека ги прикачи а доколку јас успеам да ги најдам, тогаш јас ќе ги ставам.
   
 3. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Пробајте со оваа лиценца
   

  Прикачени податотеки:

 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  На каков уред не ги отвора мапите ?
   
 5. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  Обнових "сборка-свежа",най-нови карти за България - HERE Q4,справка за сборката и обновения линк тук:
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-nextgen.25307/page-14#post-358825

  Не са необходими нови лицензи за версията iGO_PAL_9.18.27.719974_SD_VR.apk
  Всички европейски бензиностанции (включително за Северна Македония) са със собствени икони.
  Включени "Fast food" иконки за много страни.
  Задължително пробвайте!
   
  Последна промена: 6 мар 2020
 6. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  На Самсунг, но тоа нема врска.
   
 7. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Кај мене на иГО пал си работи перфектно ...
   
 8. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  На omegamk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  8
  magnet:?xt=urn:btih:88529fb87ac8afdbe72e8e9e45f184fda7fd47fc

  Ovde e kompletno, ima i licenci.
   
  scorpions1979, shekirin, omegamk и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. internacional

  internacional Член

  Член од:
  30 апр 2010
  Мислења:
  85
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Може помош
  Ми искача следново:
  Missing or incomplete folder:
  па потоа
  globarl_cfg not found

  Пожелно е ако ставате нови мапи барем да има све комплет внатре, а не вака да фалат :(
   

Сподели преку: