iGO R3 TOPMAP (local providers) 2013.07 Eastern Europe

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од kiredelev, 1 сеп 2013.

 1. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 2. paraglajder

  paraglajder Член

  Член од:
  4 сеп 2008
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Овие TopMap слушнав дека имале најдетален приказ за мапите за Балканот, ако некој може да ги прикачи би било супер пошто за жал овие линкови веке не работат.
   

Сподели преку: