НОВО iGO R3 HERE [Navteq] 2019.Q2 EUROPE

Дискусија во форумот 'iGO' започната од Bakanak, 30 јул 2019.

 1. Bakanak

  Bakanak Нов член

  Член од:
  14 јун 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  070399250
  На damJANev, Staned и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 2. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  152
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  На BOBI2006 и Bakanak им се допаѓа ова.
 3. Bakanak

  Bakanak Нов член

  Член од:
  14 јун 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  070399250
  Probani rabotat top
   
 4. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  152
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  На прв поглед, фалат новите автопати:
  • ВО Косово, од граница до Качаник
  • ВО Македонија, Миладиновци - Штип
   
  На goran и Bakanak им се допаѓа ова.

Сподели преку: