igo Q4 2013

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од inkognito, 6 фев 2014.

 1. inkognito

  inkognito Член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  18
  moze mapi za IGO primo-Q4 2013?
  i imam navigacija za kola marka FALK germanska, ama nemam mapi za makedonija
  poz.
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Може да пишуваш на кирилица?
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Поврзи го навигаторот со компјутер и фолдерот Navigator копирај си го некаде на компјутерот за да си го имаш за недај боже,а потоа избриши го.Другите фолдери од навигаторот нема потреба да ги бришеш.
  На негово место стави го фолдерот од Иго навигацијата и преименувај го во Navigator,a ехе фајлот што е во него преименувај го во FalkNavigator.exe
   

Сподели преку: