iGO Primo TTS

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од damJANev, 11 дек 2013.

 1. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Успеал некој ова да го проработи на Windows CE/Mobile?
   

Сподели преку: