iGO Primo Nextgen

Дискусија во форумот 'iGO' започната од vlatko.donev, 7 окт 2015.

 1. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  Докато се сретне нещо такова,спокойно да користиш българскиот глас без никакви трудности.
  Как се ползва,можеш да прочетеш тук:
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-nex...чко-необходимо-за-България-и-Македония.26552/
   
 2. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Инсталирав 2019 q4 и повторно го нема новиот автопат после косовска граница
   
 3. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Дечки ако некој се разбира со навигација за Android телефон, ако може да ми помогне. Ако имате Discord, ќе ви пишам у ПП, ако не ондак само преку ПП.
  Инаку се работи за еден друг форум, доста популарен кога станува збор за навигациски системи, отом - потом се има.
  Сакав најновата iGo Primo навигација да ја симнам со најновите апдејти, мапи и се друго ама таму ми искачаат 300 различни верзии, и незнам која би требало јас да ја одберам.

  Е сега имам 2 уреди, мојот има 128GB Micro SD картица (Galaxy A50 / Android 10),па јас ако би симнувал (да положам за кола прво), на SD Картица би симнал, и ако возам ќе го користам мојот телефон, но за сега на татко ми телефонот (Galaxy A8 2018), и вака ќе му ја симнам од Компјутер у внатрешна меморија на Телефон, оти он има само 8GB Micro SD картица.

  Има веќе симнато iGo Primo by Basarsoft, ама нешто се зезна, ми дава еден проблем пробав се живо и диво да направам ама ништо, а и така таа навигација малце е постара. Ајде ако знае некој нека ми пише ќе ви пратам и линк од самиот форум, па ќе ви покажам има цел подфорум, само што јас незнам која соодветна навигација да ја најдам.
   
 4. FlanderP

  FlanderP Нов член

  Член од:
  12 сеп 2020
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  88645997585
  w w w. Buyrealdocuments.cc do you want to travel to some other countries? Well, this can be the wish of many people who want to study in another country or get a job in another country. But you can’t make your wish a reality if you don’t have a passport. What to do then? Buy Database registered passport. Yes, you can buy real passport online and buy fake passport online from us. We offer fake passport for sale at an attractive price.

  We understand and know your requirement as well as your situation. And that is the main reason why we are offering fake passport for sale. Have you lost your passport and worried that you cannot go to any other country ever? From us, you can buy real passport online as well as buy fake passport online. So Buy Database registered passport from us and remain tension-free.

  The passports that we sell real and fake maintain high-quality. If you buy real passport online, know that you can use it to travel to other countries. This is possible because the information entered in that passport will be registered into the database system and all your information will come up if one searches for you. If you buy fake passport online, you can use it inside the country only, as the information that contains in that document will not be entered into the database system. This is the only difference between a real and a fake passport. Buy Database registered passport and use it for the purpose you need it. Our fake passport for sale is something that you should not miss.


  To get the additional information and place the order just visit our website:  w w w. buyrealdocuments.cc w w w. buyrealdocuments.cc  Keywords:

  fake residence card European union
  Buy fake permanent resident card
  fake permanent resident card canada
  fake resident alien card
  Get fake us resident card
  fake resident identity card number
  fake permanent resident card usa
  fake residence permit card
  fake residence permit card uk
  how to spot fake resident alien card
  spotting a fake permanent resident card
  how to spot a fake resident card
  how to identify a fake resident card
  how to tell a fake permanent resident card
  how to identify a fake permanent resident card
  how to spot a fake resident alien card
  how to make a fake permanent resident card
  how to get a fake permanent resident card
  how to order a fake permanent resident card
  what does a fake permanent resident card look like
  permanent resident card fake vs real
  permanent resident card real or fake
  buy fake resident cards online
  Buy fake permanent resident cards
  buy fake residence card australia
  get fake resident card
  obtain fake residence permit card
  get fake residence permit card uk
  getfake uk residence card
  order fake eu residence card
  order fake resident cards
  order fake permanent resident cards
  fake national id card maker
  fake national identity card
  fake national id card online
  fake national id card creator
  fake national id card
  fake national id for paypal
  create a fake national id card
  make a fake national id card
  fake national id bangladesh
  fake national id card bd
  fake national id card online bd
  create fake national id card bangladesh
  fake national id card maker online
  fake numero d'identification national france
  free fake national id card generator
  fake national id generator
  fake national id card generator
  fake national id number generator
  fake nigeria national id generator
  how to make fake national id card
  how to create fake national id card
  bd fake national id card maker
  fake national id italy
  fake national id indonesia
  national identity card fake id
  fake us national id number
  fake national id indonesia
  fake saudi national id
  fake national id card trickbd
  fake national id uk
  fake us national id card
  European fake national id
  fake driving permit maker
  fake driving permit canada
  how to get a fake driving permit
  european driving permit fake
  fake british driving license
  fake driving license Europe template
  fake driving license ireland
  fake driving license spain
  fake driving license portugal
  fake driving license germany
  fake driving license in usa
  fake driving license id uk
  fake driving license in uk
  fake driving license france
  fake driver's permit maker
  european driving permit real or fake
  fake driving permits
  fake driver's permit test
  real driver's license id
  real driver's license illinois
  real driver's license nc
  real driver's license tn
  real driver's license ny
  real driver's license arkansas
  real driver's license application
  real driver's license ar
  real driver's license az
  real id driver's license application
  a real driver's license
  a real id driver's license
  the real driver's license california
  the real driver's license ca
  buy a real drivers license
  buy real drivers license
  buy real drivers license online
  buy real registered drivers license
  buy real fake drivers license
  real driver's license cost
  real driver's license ca requirements
  real i d driver's license
  real or enhanced driver's license

  To get the additional information and place the order just visit our website:  w w w. buyrealdocuments.cc w w w. buyrealdocuments.cc
   

Сподели преку: