iGO Primo Nextgen

Дискусија во форумот 'iGO' започната од vlatko.donev, 7 окт 2015.

 1. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  Докато се сретне нещо такова,спокойно да користиш българскиот глас без никакви трудности.
  Как се ползва,можеш да прочетеш тук:
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-nex...чко-необходимо-за-България-и-Македония.26552/
   
 2. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  488
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Ако го најдеш, сподели го овде, нека го има
   
 3. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Инсталирав 2019 q4 и повторно го нема новиот автопат после косовска граница
   
 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  488
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Повели ....
   

  Прикачени податотеки:

  На Staned му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Машко зборува или девојка?
   
 6. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  488
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Девојка е, Македонка, ама нешто не ми е баш по ќеф ... пробај
   

Сподели преку: