iGO Primo Nextgen + Q4 2018 Maps update 03.03.2019 (тестиран работи на андроид 8.1)

Дискусија во форумот 'iGO' започната од cikio, 19 мар 2019.

 1. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  Пробај со овие

   
  На Pavaroti му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  ќе пробам утре да ги добијам изворните од торентот, ако не ќе пробам со овие. Многу благодарам
  --- Споено дупло мислење, 7 апр 2019 ---
  ова ми е доволно не знам зошто ја симнувам цела европа цел живот. кога се спремам летоска за на одмор за црна гора преку косово и албанија
   
 3. jmermel

  jmermel Нов член

  Член од:
  24 апр 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  iGO HERE EUROPE 2018.Q4 [/ b]


  [​IMG]


  Description; [/ u] Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, FYROM, France, Germany, Gibraltar, Malta, Monaco, Monaco, Slovakia, Sweden, Switzerland, Ukraine, Ukraine_Crimea, Turkey, United Kingdom, Vatican [/ center]

  Included;

  (3dc, 3dl, fbl, fda, fjw, fpa, fsp, ftr, phoneme, poi, poi_truck, speedcam)

  FTR> Truck Info> / Content / MAP /

  FPA> Proximity Alerts> / Content / MAP /

  FDA> Driver Alerts> / Content / MAP /

  FBL> Actual Maps> / Content / MAP /

  FSP> Speed profiles> / Content / Map /

  HNR> Defined Routes> / Content / Map /

  HSP> History Speed> / Content / Histspeed /

  3DC> 3D Buildings> / Content / Building /

  3DL> 3D Landmarks> / Content / Building /

  PH> Regional Voice Corrections> / Content / Phoneme /

  DEM> Map Terrain> / Content / DEM /

  POI> Points of Interest> / Content / POI /

  FJV> Junction view> / Content / MAP /

  FJW> Junction view> / Content / MAP /

  TXT> Radar> Radar> / Content / speedcam /

  KML> Custom Points of Interest> / Content / userdata / poi /

  SPC> Speed Camera files - content / speedcam

  FDS> sharp curves> \ content \ map \> (only with Primo NextGen)

  [SIZE = "5"]

  iGO HERE EUROPE 2018.Q4 [/ url]
   
 4. salevet

  salevet Нов член

  Член од:
  18 фев 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  можи да се добие некој линк за сметнување на IGO навигација за андроид 9 apk фајлот , па ако можи и линк за истата со понови мапи . благодарам
   

Сподели преку: