iGO Primo Nextgen + Q4 2018 Maps update 03.03.2019 (тестиран работи на андроид 8.1)

Дискусија во форумот 'iGO' започната од cikio, 19 мар 2019.

 1. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Имаше овде на форумов, пребарај малку ...
   
 2. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  Мапи Европа Q4

  Торент
   
 3. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  мртов е тој линк. Инаку, благодарам
   
 4. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  не е мртов работи супер сега го пробав.

  Еве ги и уплоадирани мапите пробај симниги одавде

   
  На Pavaroti му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  go najdov toj, treba cela vecnost da se simnat. simnuvam here 2018 q3....eve ako na naekogo mu treba
  magnet:?xt=urn:btih:C1DE6E8059EA0F5896B6A174EA30D1FF16E33613&tr=http%3A%2F%2Fbt.t-ru.org%2Fann%3Fmagnet&dn=%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%8B%20iGo%20%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0.%20HERE%20Maps%20Europe%202018-Q3%20%5B23.11.2018%5D%20Update%204
   
 6. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  magnet:?xt=urn:btih:D68105DF8028D6F52A034EA4A2B59A558B8BD307

  Ова е од февруари 2019, мапи ТомТом, екстра се ...
   
  На Pavaroti му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  порано томтом беа многу штури за балкан, можда сега се добри по купувањето на навтег.
  Инаку, првпат користам нехтген и многу е поубава и поедноставна од примото
   
 8. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  мене ми се ок, дури за некои работи се подобри од Here ...
   
 9. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  IGO + Мапи Q4 балкан

  IGO Nextgen со инсталирани балкански мапи Q4 2018 (македонија , грција ,бугарија , србија , косово , албанија , црнагора , хрватска)

  Инсталација:
  1.Отпакувајте го фолдерот pass:cikio
  2.Ископирајте го во внатрешната меморија на телефонот
  3.инсталирајте го фајлот apk.
  4.Рестартирајтего телефонот.

  735MB

  Се е инсталирано во навигацијата (балкански мапи + има опција за српски говор)
   
  Последна промена: 7 апр 2019
 10. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  хере q4 2018
  magnet:?xt=urn:btih:954B4E450DF56DBFAB0960323013BDB3A46F7397
  Ве замолувам да ми пратите лиценци
   

Сподели преку: