iGO Primo Nextgen + Q4 2018 Maps update 03.03.2019 (тестиран работи на андроид 8.1)

Дискусија во форумот 'iGO' започната од cikio, 19 мар 2019.

 1. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  iGO Primo Nextgen Software + Q4 2018 Maps

  Тестирано супер работи на Андроид 8.1

  Инсталација:
  1.Симнетего IGO на линкот подолу.
  2.Отпакувајтего фолдерот. password:king
  3.Копирајтего фолдерот во внатрешната меморија
  4.Инсталирајтего apk.
  5.Додадетеги мапите во фолдерот maps

  Мапи Q4 2018 6.44GB update 03.03.2019

  Мапи Европа (торент)

  магнет:
   
  Torte Mobile, Staned, petar_staff и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  28
  Не работи торентот со мапите.
   
 3. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  во ред е работи, пробај повторно магнет е ако имаш проблем пишими ПП ќе ти пратам нов торент
   
  На petar_staff му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Staned

  Staned Нов член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Работи се, убаво изгледа но кога ги поставив балканските јазици за гласовно наведување апликацијата се блокира и не отвораше, штом ги избришав профункционира.
   
 5. cikio

  cikio Нов член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
  Јас ја користам на англиски работи супер
   
 6. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  28
  И кај мене работи супер на англиски.

  Sent from my Redmi Note 5A Prime using Tapatalk
   
 7. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  475
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Еве ви ја Невенка, кај мене си работи перфектно, пробајте ...
   

  Прикачени податотеки:

  На Dzepar, Staned и cikio им се допаѓа ова.
 8. Staned

  Staned Нов член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Работи.
   
  На dejanmanasiev му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Kje probam posle od doma da najdam magnet linkot e mrtov
   
 10. Pavaroti

  Pavaroti Член

  Член од:
  5 мај 2011
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XA2
  Не можам да најдам, ако има некој некој друг линк од мапите?
   

Сподели преку: