iGO Primo 9.6.7.235654 Android 2+

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 23 јул 2012.

 1. kristofer

  kristofer Нов член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  Ako moze da mi objasnis kako da go vnesam fajlot za da raboti
   
 2. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Во фолдерот content отвори уште еден фолдер со име dem и таму стави го фајлот што го симна од торентот.
   
 3. daco88

  daco88 Нов член

  Член од:
  29 апр 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  na zamunda.net ima tamu ne gi brisat registriraj se i simni si
   
 4. iksimkd

  iksimkd Активен Член

  Член од:
  12 апр 2009
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  36
  Поени од трофеи:
  28
  Ми треба помош. Неможам да најдам солидна навигација за Нексус 4. Инсталирав Navigon и има добри мапи, ама има многу малку POI. Може ли некој да ми помогне при изборот на навигација? Која апликација е најдобра, кои мапи и слично. На темава гледам има многу работи ама не сум сигурен што треба да инсталирам и што да правам. :)
   
 5. alekelektronika

  alekelektronika Нов член

  Член од:
  5 сеп 2010
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Дали некој може да ги постави фајловите за ИГО за резолуција 400х240 бидејќи тие на линкот се избришани.
   
 6. moni4e

  moni4e Нов член

  Член од:
  30 мар 2016
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  samsung galaxy s4
  здраво нова сум на форумов и не можам да се снајдам ај ако може некој да ми прати целата постапка за симнување на IGO навигација..Имал тел Samsung galaxy S4..Фала ви
   
 7. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Оваа тема е стара тема,префрли се во оваа http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-2-4.23821/
  И симни од таму. iGO фолдерот копирај го во телефонот,потоа преку фајл менаџер пронајди го .apk фајлот и инсталирај
   

Сподели преку: