iGO Primo 9.6.7.235654 Android 2+

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 23 јул 2012.

 1. kristofer

  kristofer Нов член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  Pa normalno deka folderot e krsten IGO ke probam da go istaliram na samsung S2 mini i ako i tamu mi go prikaze istoto definitivno ke se otkazam.
   
 2. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  249
  Поени од трофеи:
  63
  Фолдерите потребни за навигацијата добро ти се ставени, на право место? И кажи ми гстави ПОИ, .дем фајл и мапи?
  Но пак ке кажам, тоа што ти го дава при старт на апликцијата и мене ми го дава кога сакам да уклучам други апликации кога ми е преоптоварен рамот..
   
 3. kristofer

  kristofer Нов член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  Utre ke probam da ja instaliram na samsungot pa ke pisam dali sum uspeal a ramot ne znam sto bi go preopteretilo koga nemam ni edna druga aplikacija instalirano
   
 4. petar.

  petar. Нов член

  Член од:
  28 јан 2011
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  здраво ми треба резолуција
  за алкател 985 за igo my way дали ке сака некој да ми помогни :!!!::!!!:
   
 5. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  па кажи де која резолуција е моб. ?

  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
   
 6. petar.

  petar. Нов член

  Член од:
  28 јан 2011
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_985-4663.php

  па и јас незнам точно која е резолуцијата :(
  --- надополнето: Jan 9, 2013 9:46 AM ---
  320x480 мислам ама не сум сигурен
   
 7. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Да таа е, имаш се што ти е потребно на овој форум, синоќа поставив линк за оваа резолуција.


  Download iGO 480x320

  Password: gsmmacedonia

  Sent from my EndeavorU using Tapatalk 2
   
  На ristovristo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. petar.

  petar. Нов член

  Член од:
  28 јан 2011
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  :) фала
   
 9. kristofer

  kristofer Нов член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  uspeaf da go instaliram na nova krticka i raboti super samo mi fali dem fajlot ako imas nekoe novo linkce bidejk tie vo postot 25 ne funkcionirat
   
 10. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Еве ти ги сите dem фајлови
  Код:
  magnet:?xt=urn:btih:TENATHMERCYRJCDF5TBFPDLLBJW4G5VD&dn=3d-world-dem&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.prq.to%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.prq.to%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fdenis.stalker.h3q.com%3A6969%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Fdenis.stalker.h3q.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.thepiratebay.org%3A80%2Fannounce&tr=http%3A%2F%2Ftracker.thepiratebay.org%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.ccc.de%3A80&xl=2561380051
   

Сподели преку: