iGO Primo 9.6.7.235654 Android 2+

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 23 јул 2012.

 1. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  iGO Primo 9.6.7.235654 Android 2+ го инсталирав и функционира идеално линкот од кај што го симнав го нема во моментот ако најдам друг ке го пуштам тука.
   

  Прикачени податотеки:

  На kole123 и kristofer им се допаѓа ова.
 2. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  На cyberxx и Misko6000 им се допаѓа ова.
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Супер работи на Галакси С, само ако може некој да ми каже од каде би можел да симнам повеќе lang и voice фајлови, бидејќи овде само на полски има. Благодарам
   
 4. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  Дај ми меил на пп ке ти пратам српски мали фајлови се тие
   
  На dejanmanasiev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Благодарам, се снајдов :) Е сега ако ви требаат други вакви, пишете, јас ке ви пратам....
   
 6. viksa

  viksa Член

  Член од:
  28 апр 2010
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  може да се најде за 320х480 резолуција ???
   
 7. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Мене ми требаат јазици, англиски и српски. Прати ако можеш.

  Исто така да прашам зашто на сгс2 долниот дел од апликацијата ми е пресечен т.е како резолуцијата од апликацијата да е поголема. Дали некој друг го има овој проблем и ако да како се решава.
   
 8. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Ке ти пратам во понеделник, не ми се тука фајловите, на компјутерот на работа ми се... а за резолуцијата,не знам што би било, иста резолуција има телефонот како галакси с1, кај мене се е ок ...
   
 9. salt

  salt Symbian old school

  Член од:
  1 мар 2008
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Galaxy S5
  РОМ/Верзија:
  6.01
  Поставувајте ги тука работите не по пп

  Sent from my X8 using Tapatalk 2
   
 10. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8

Сподели преку: