iGO Primo 2.4

Дискусија во форумот 'iGO' започната од vlatko.donev, 30 авг 2014.

 1. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.146
  Допаѓања:
  1.623
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Исто е и кај мене на Oreo неработи ни Иго Примо ни nextgen,дајте ми линк од тоа nextgen што работи на 8.0

  Sent from my ONEPLUS 5T using Tapatalk Pro
   
 2. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  460
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-nextgen.25307/
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 3. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.146
  Допаѓања:
  1.623
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  460
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Еве, кај мене се сите овие ...
   

  Прикачени податотеки:

  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 5. scorpions1979

  scorpions1979 Член

  Член од:
  22 мар 2015
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Alcatel Idol 6030x
  здраво на сите го инсталирав иго со повеќе резолуции но не работи на вивакс таблет 8 инчи резолуција 800x1184 може ли препорака кое иго да го инсталирам и да работи позз
   

Сподели преку: