НОВО iGO Primo за андроид со високи резолуции

Дискусија во форумот 'iGO' започната од vlatko.donev, 21 јул 2019.

 1. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  667
  Допаѓања:
  664
  Поени од трофеи:
  93
  Со неколку комбинации комплетирав Primo за андроид со висока резолуција
  Работи на андроид 9
  Ако има некој андроид 8 нека проба па нека каже дали работи

  Download

  Oтпакувај архива
  Копирај го фолдерот iGO во основната меморија на телефонот
  Инсталирај го апк фалјот
   
  На dejanmanasiev, goran и stefando им се допаѓа ова.
 2. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  483
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  На андроид 8.1 не сака, црн екран ... а на 9=ката си работи ок
   
 3. stefando

  stefando Нов член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  Да не забравим да споменем първоизточника на комбинациите на iGO Primo за андроид за високи резолюции:
  stensyto от smartzona.net
   
  Последна промена: 12 авг 2019
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: