iGO Navteq Europe 2012.Q2

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 14 окт 2012.

 1. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
 2. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  А на што ќе го инсталираш.
   
 4. Јосип Тиито

  Јосип Тиито Нов член

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  samsung j5(2016)
  дечки ве молам дајте ми линк да симнам iGO со можност гласот да биде на српски ако не живи и здрави и мапи за македонија
  пробав на некој линкови што ги има тука ама повеќето не работат а на други резолуцијата не одговара имам телефон Samsung J5(2016) 720 x 1280 pixels
  ако може и објаснување како да инсталирам постапката
  фала однапред :)
   
 5. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  249
  Поени од трофеи:
  63
  А зошто да се замараш со iGo? Симни си Here..
   
 6. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-2-4.23821/
   
  На vonuzu и Dzepar им се допаѓа ова.
 7. Јосип Тиито

  Јосип Тиито Нов член

  Член од:
  16 јан 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  samsung j5(2016)
  топ работи фала многу влатко :)
   
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: