iGO Navteq Europe 2012.Q2

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 14 окт 2012.

 1. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  iGO R3 NAVTEQ 2012.Q2 EUROPA KOMPLET FBL/FSP/POI/FDA/FPA/3D


  http://rapidgator.net/file/50478975/ntqq212.part1.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50479080/ntqq212.part2.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50478998/ntqq212.part3.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50479588/ntqq212.part4.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50479640/ntqq212.part5.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50479743/ntqq212.part6.rar.html
  http://rapidgator.net/file/50479429/ntqq212.part7.rar.html


  http://turbobit.net/23qr9adyo66d/ntqq212.part1.rar.html
  http://turbobit.net/adjn3et0a9cm/ntqq212.part2.rar.html
  http://turbobit.net/wofyqticxtem/ntqq212.part3.rar.html
  http://turbobit.net/9p5p3zwgxozf/ntqq212.part4.rar.html
  http://turbobit.net/pfzdc66sx2yn/ntqq212.part5.rar.html
  http://turbobit.net/p4f0wcp4vbbj/ntqq212.part6.rar.html
  http://turbobit.net/xslvzk98p1mj/ntqq212.part7.rar.html


  http://www.netload.in/datei4S0xSxZHar/ntqq212.part1.rar.htm
  http://www.netload.in/datei6UPY4jCMkQ/ntqq212.part2.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiGwlPCZJI3G/ntqq212.part3.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiSv61VIn9b8/ntqq212.part4.rar.htm
  http://www.netload.in/dateiGWlGBiTQvV/ntqq212.part5.rar.htm
  http://www.netload.in/dateicMOL97o335/ntqq212.part6.rar.htm
  http://www.netload.in/dateitKVWCHedo5/ntqq212.part7.rar.htm


  http://uploaded.net/file/b3r6dlj3/ntqq212.part1.rar
  http://uploaded.net/file/xivmgpbg/ntqq212.part2.rar
  http://uploaded.net/file/a42q5t3p/ntqq212.part3.rar
  http://uploaded.net/file/9mlovbz2/ntqq212.part4.rar
  http://uploaded.net/file/5hnjj6gd/ntqq212.part5.rar
  http://uploaded.net/file/099gab2y/ntqq212.part6.rar
  http://uploaded.net/file/4bhr9tx3/ntqq212.part7.rar
   
 2. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  Дали се истите мапи за андроид иго навигација од кој месец се излезени и дали има некој подобрувања во мапата на македонија благодарам позз
   
 3. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  Мапите се и за Андроид иго од 07/2012 и не приметив некој измени од предходната мапа за Македонија
   
 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Овие се најновите мапи, нели?
   
 5. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  цел ден ги симнувам и никако да ги симнам
   
 6. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
 7. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  сите линкови се мртви, а на мене ми фалат дел 5 и 6 ако може да ги ставиш повторно ако не ке цекам торент во скоро време
   
 8. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
 9. LiDeR

  LiDeR Член

  Член од:
  22 јан 2009
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  има ли голема разлика меѓу овие и некој месец постарите мапи од 2012 год??
   
 10. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18

Сподели преку: