iGO Navteq Europe 2012.Q1

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од AtoM-AnT, 2 јул 2012.

 1. ikeyaro

  ikeyaro Нов член

  Член од:
  9 јул 2012
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 2. nesochester

  nesochester Нов член

  Член од:
  22 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Само првиот линк треба да се симне?, 375MB што е?
  Зашо другите не работат ни еден...
   
 3. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Во последно време има голема хајка против нелегалниот софтвер и линковите се бришат нон стоп, доколку најдам нови ќе ги заменам.

  Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
   
 4. nesochester

  nesochester Нов член

  Член од:
  22 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Ако најдеш до недела,ок, ако не кажи ми дали ќе ми заврши ова работа или мора сите да ги симнам?
   
 5. nesochester

  nesochester Нов член

  Член од:
  22 јул 2012
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  кажи ми побрзо да знам, зашто ми треба за во недела вечерта...
   
 6. dimemu

  dimemu Нов член

  Член од:
  16 дек 2009
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Не верувајте многу на Igo+ за во Косово. Има нов автопат и не е баш покриен патот за до Скопје. :)
   
 7. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 8. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Тој автопат е ептен нов. Никој GPS нема да го знае уште некое време. Како и да е, Igo нема да те изгуби низ Косово бидејќи стариот пат Призрен-Жур-граница_со_Албанија сеуште си работи. За останатиот дел од автопатот, Призрен-Сува Река исто си постои стариот пат. Секогаш верувај им на локалните знаци пред да му веруваш на GPS-от. ;-)
  Според тоа колку бргу се појави новиот автопат во Албанија (од Кукс до Решен) и новиот мост преку Бојана во Скадар, очекувам до крајот на годинава и овој да почне да се појавува по картиве што се во оптек. Google Maps веќе го знае.
   
 9. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8

Сподели преку: