iGO Navteq 2013.Q2

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од AtoM-AnT, 3 окт 2013.

 1. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  Зипот е заклучен и бара пари преку телефонска сметка за да го симнеш документот со пасвордот

  Sent from my Xperia Live with Walkman using Tapatalk
   
 2. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  А дали е детална картата за македонија во овој пакет?
   
 3. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Зарем не го прочитавте последниот пост на Атом?
   
 4. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  јас не го ни видов тој фајл пошо знам дека на овој форум се што е проверено и најубаво шо работи е во првиот пост....

  а мене прашањето ми се однесуваше на тој пост
   
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: