iGO Navteq 2012.Q4

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од AtoM-AnT, 6 апр 2013.

 1. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
 2. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Недостасуваше Турција во Navteq2012Q4:
  Navteq2012.Q4Turkey

  password: android
   
  На bobanr, Misko6000 и kocimilan123 им се допаѓа ова.
 3. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Овој линк не работи или јас несто немозам да се снајдам?
  Благодарам
  iGO Navteq 2012.Q4 FTR Files


   
 4. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Не работи, ќе го заменам со нов.

  Sent from my HTC One using Tapatalk 2
   
 5. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  Благодарам
   
 6. draganco75

  draganco75 Активен Член

  Член од:
  27 јун 2010
  Мислења:
  385
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  43
 7. bagibmwm3

  bagibmwm3 Член

  Член од:
  19 апр 2009
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  зошто кога ги ставив мапиве нејче да ми се уклучи иго ???
   

Сподели преку: