iGO my way

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од bobanMKD, 2 авг 2015.

 1. bobanMKD

  bobanMKD Нов член

  Член од:
  11 јан 2015
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Здраво на сите...Ја користам оваа навигација на андроид ако можи линк за да симнам резолуција
  1080 x 1920 ...720 x 1280....1024x768 сите линкови што пробав да ги симнам не работат ако можи некој да постира линкови што работат........И уште едно прашање дали ја има и за iOS систем (ако можи линк за да ја симнам долку ја има бидејќи неможам да се снајдам за симнување )
   
 2. Misko6000

  Misko6000 Искусен член

  Член од:
  31 дек 2008
  Мислења:
  1.650
  Допаѓања:
  1.255
  Поени од трофеи:
  178
  РОМ/Верзија:
  MIUI Weekly 6.9.15
 3. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Нема во таа тема,на него му треба igo mayway,а не иго примо.За таа резолуција тешко дека ќе се најде бидејќи таа навигација е постара и предходница на иго примо,мислам дека во тоа време немаше телефони со толкава резолуција.Единствено би можело да се искомбинира со некој скин ако има излезено со таква резолуција. 595899tour.gif
   
  На Dzepar и Misko6000 им се допаѓа ова.
 4. bobanMKD

  bobanMKD Нов член

  Член од:
  11 јан 2015
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Пробав од линков ама не работи никој линк ни за резолуцијата ниту за цела навигација.....иГО примо можи на iOS da se instalira ili samo za android e ?
   
 5. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Може и на ајфон али бесплатно само на џеилбрејкуван ајфон преку appaddict.
  (Евентуално бесплатно со kuaiyong кинеската апликација за пиратерија доколку сеуште функционира и доколку си доволно искусен и стрплив за "чепкање" ајфони и ако не те мрзи да читаш :) )


  Sent from my MX5 using Tapatalk
   
  На goran и Dzepar им се допаѓа ова.

Сподели преку: