iGO HERE Europe 2018.Q2 (magnet)

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од damJANev, 14 окт 2018.

 1. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  152
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Со здравје нека се вози. Не ми е пробан уште.

  [​IMG]

  magnet:?xt=urn:btih:488168eac837f46e9405e0cacd670db74588c902&dn=iGO_HERE_Europe_2018.Q2&tr=udp%3a%2f%2ftracker.coppersurfer.tk%3a6969&tr=udp%3a%2f%2fexodus.desync.com%3a6969&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80&tr=udp%3a%2f%2fopen.demonii.com%3a1337

  ETA: На прво гледање, во наша околина:
  • Уште го нема новиот автопат од Демир Капија до Гевгелија
  • Автопатот во Косово, накај Приштина во има од Урошевац па нагоре. Делницата Качаник - Урошевац уште ја нема.
   
  Изменето од модератор: 17 окт 2018
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: