iGO Europe HERE 2017.Q2 magnet

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од dejanmanasiev, 31 авг 2017.

 1. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  485
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Изменето од модератор: 1 сеп 2017
  На Staned, goran и vlatko.donev им се допаѓа ова.
 2. pirat75

  pirat75 Член

  Член од:
  4 ное 2011
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво и поздрав, имам доогеe x7 pro со Резолуција на екран: 1280x720 барам целосна иго навигација, дали може некој да ми помогне да симнам и инсталирам? позз.
   
 3. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8
  http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-2-4.23821/
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pirat75

  pirat75 Член

  Член од:
  4 ное 2011
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Екипо неможам да го средам , на втората ми го дава следниот текст и исклучува неподига
   

  Прикачени податотеки:

  • 1.png
   1.png
   File size:
   61,7 KB
   Прегледи:
   18
  • 2.png
   2.png
   File size:
   51,8 KB
   Прегледи:
   18
 5. Kristijan_m75

  Kristijan_m75 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  18
  Што верзија е ова на иго?

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
 6. pirat75

  pirat75 Член

  Член од:
  4 ное 2011
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Од овој линк http://forum.gsm.mk/threads/igo-primo-2-4.23821/
  --- Споено дупло мислење, 3 апр 2018 ---
  ги симнав и двете , но сега незнам точно која ми ги кажуваше пуштените слики , но во секој случај неможев и двете да ги инсталирам . ако може за поголема помош ? позз.
   
 7. Kristijan_m75

  Kristijan_m75 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  18
  Од ск си?

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
 8. pirat75

  pirat75 Член

  Член од:
  4 ное 2011
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Не сум од СК. од Неготино сум
   
 9. Kristijan_m75

  Kristijan_m75 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  18
  ти пратив пп
   
  На pirat75 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: