НОВО iGO Europe. 2018.Q4 HERE (NQ, NavTeq)

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од ViRuS, 5 мар 2019.

 1. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Само да ве позравам со најновиот апдејт на карти за корисниците на навигации:

   
  На Staned и damJANev им се допаѓа ова.
 2. vlade

  vlade Нов член

  Член од:
  6 дек 2009
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  А дали има апликација за поголема резолуција за тел самсунг а70 2400×1080

  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
   
 3. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.022
  Допаѓања:
  1.502
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Има тука на форумов тема за сите резолуции.

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   

Сподели преку: