iGO 8.3 TopMap 2012.07 Eastern Europe Maps

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од Toni.sk, 18 окт 2012.

 1. Toni.sk

  Toni.sk Член

  Член од:
  2 јан 2011
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
 2. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Пробал ли некој како се слагаат овие карти со Navteq картите за остатокот од Европа?
   

Сподели преку: