IGO Самсунг

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од sasopata, 11 апр 2013.

 1. sasopata

  sasopata Член

  Член од:
  27 апр 2008
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
  Имам Самсунг 5830i и сакам да инсталирам карти, меѓутоа кога ќе ја инсталирам апликацијата ИГО, му дава Eror user interface resolution (320x455) is not supported od compatibile skin can no be found.
  Дали има верзија на ИГо за таа резолуција, молам за помош и совет
   
 2. banjifiko

  banjifiko Познат Член

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  63
  Ти треба 320x480px резолуција, и да ја има, само треба да прочешлаш низ форумов:)
  линк
  линк
   

Сподели преку: