Проблем HUAWEI HONOR 8X Screen Replacement

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Cutterwood, 16 јан 2019.

 1. Cutterwood

  Cutterwood Член

  Член од:
  6 апр 2011
  Мислења:
  113
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  Каде можам да најдам екран за Honor 8x, пошто ми се скрши и колку би чинела промената???? Ве молам за брз одговор, благодарам! :ГлуП:
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Кај мене, насловот ти беше ептен ко спамерски бот да го отворил, за малце да го избришев :)
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: