Huawei генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Huawei Smart Phones' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.022
  Допаѓања:
  1.502
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Ееее напред оди технологијата:)

  Sent from my GM1910 using Tapatalk
   
 2. hero_mkd

  hero_mkd Нов член

  Член од:
  19 дек 2011
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Во нептун го има п20 со цена 17000 за варијанта со 4/64
  Што мислите дали вреди п20 во 2019? :)
   

Сподели преку: