HTC ONE

Дискусија во форумот 'HTC One Series' започната од vlaovic21, 9 окт 2014.

 1. vlaovic21

  vlaovic21 Активен Член

  Член од:
  23 јун 2011
  Мислења:
  234
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  28
  телефонот ми падна во базен, има ли шанса да го спасам или барем да ги снимам или симнам тел. контакти од него.
  секаков начин би прифатил само контактите да ги снимам
   
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Носи го на сервис... :)
   
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Стави го во ориз една ден нека одспие

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 4. vlaovic21

  vlaovic21 Активен Член

  Член од:
  23 јун 2011
  Мислења:
  234
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  28
  носен на сервис и ставан во ориз, ништо
  а само ми требат контактите инаку се откажав од телефонот
   
 5. jagi-gostivar

  jagi-gostivar Активен Член

  Член од:
  12 сеп 2013
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  IMI Rome X
  РОМ/Верзија:
  Lollipop 5.1
  ако си имал уклучено синхронизација и си имал активирано google акаунт, тогаш контактите ги имаш во gmail
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 6. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Чим на сервис ти рекле дека им нема спас на контактите, тоа е тоа.. Освен ако не си бил во некој чкљ сервис.

  Затоа си ги синхронизираш со gmail/icloud и си немаш гајле од ништо.. :)
   
  На jagi-gostivar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.668
  Допаѓања:
  1.312
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Кај ви паднал во базенот на сред октомври жити се ?:D
  Јас на мојот ХТЦ Оне ако ми падне в базен срцето ќе ми кине LoL
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Види на друг сервис однеси го што ке ти кажат.

  Како и дае единствен начин за контактите е ако имаш гмаил и да си ги стаил на синхронизација со маилот..

  хаха иначе мене да ми падне на суво ке ме боли срцето а не пак во базен :D
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 9. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  немаше во моментот гума за спасавање?
   

Сподели преку: