HTC One M7 софтвер

Дискусија во форумот 'HTC One Series' започната од ivan2579, 31 окт 2013.

 1. AndrejGagale

  AndrejGagale Член

  Член од:
  30 мар 2009
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  На мојот сеуште го нема најновиот апдејт....:(
   
 2. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Гревче

  Од каде ти е купен?

  Море и од кај да ти е оди врати им го уште одма.
   
 3. jovanovmk

  jovanovmk Активен Член

  Член од:
  14 јун 2008
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  28
  Можеби не е за тука прашањето ама сепак да прашам :)
  си купив нов htc one mini и не дум многу запознат со рутирање.оти имав ИОС
  Прашањето ми е кој е најдобар ром за хтц оне мини
  Зашто откако го апдејтував на кит кат приметив дека некако.ми е успорен телефонот за разлика од порано. И за тоа сакам да инсталирам некој custom rom ама не знам кој

  Sent from my HTC One mini using Tapatalk
   
 4. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.669
  Допаѓања:
  1.312
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]
  Вчера ми направи апдејт и кој рече дека ХТЦ не даваат апдејти :D
   
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.669
  Допаѓања:
  1.312
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]
  Вчера ми направи апдејт и кој рече дека ХТЦ не даваат апдејти :D
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: