Htc one 9x

Дискусија во форумот 'HTC' започната од gug1, 15 дек 2015.

 1. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]


  мора од сите по нешто.

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Цццццццццццц.........................

  Значи HTC стварно станаа играчка компанија, прво реплика уште малце по огласнициве ќе почнат да ги продаваат како прва реплика на ајфон и нексус.... :D
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: