Проблем Htc m8 power buton

Дискусија во форумот 'HTC' започната од Xkyer, 13 сеп 2016.

 1. Xkyer

  Xkyer Нов член

  Член од:
  18 мај 2008
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Kolku pari i kade moze da mi go smenat kopceto, ne mi funkcionira
   
 2. htc desire 826

  htc desire 826 Нов член

  Член од:
  7 јун 2016
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
   
 3. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]

  Nemoj nekad nekoj da pomisle da zeme m8, servis nikogas ,,,

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
 4. tomce.veles

  tomce.veles Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  Некој да има скршен М8 ми треба матична плоча (ке се пазариме :) )
   
 5. kikoOoOoOoO

  kikoOoOoOoO Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  428
  Допаѓања:
  163
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone SE
  Види во државна болница дали има слободен хирург да ти го смени копчето :)))
   

Сподели преку: