HTC Google Nexus One

Дискусија во форумот 'HTC One Series' започната од Ivanna_Miya, 3 дек 2014.

 1. Ivanna_Miya

  Ivanna_Miya Нов член

  Член од:
  2 дек 2014
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  3
  Знам дека е праисториски мобилен и дека ретко кај може да се најде кај нас, ама едноставно неможам да се откажам од него :D
  Случајно некој да знае кај има да се продава батерија за него? И копчето за вклучување ми забегува, а кога го носев да го видат на некои места не ни знаеја шо мобилен е :ГлуП:
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Однеси го кај Alfa Mobil или Megamobil или iButik.
  Мисла дека на овие 3 места ќе завршиш работа и за батерија и за копче.

  Sent from my Meizu MX4 using Tapatalk
   
  На Ivanna_Miya му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: