HTC Desire 310

Дискусија во форумот 'HTC' започната од Viktor1, 20 мај 2014.

 1. vaskoboya

  vaskoboya Нов член

  Член од:
  8 авг 2013
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  3
  успеа ли некој да најде кастом ром за телефонов, ама да работи за сингл сим што ги продаваа во вип? барај барај ништо сигурно не наоѓам. има на некои места ама сумњиво ми е да не го брикнам.
   

Сподели преку: