HTC 10/ M10

Дискусија во форумот 'HTC' започната од gug1, 4 мар 2016.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.673
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Што сте запнале за стерео звук
  Сум го имал М7 и има стерео звук сепак нема голема видна разлика со ајван 5s кое е шкарт моно звук, но одличен разбирлив звук исто ко М7 иако има стерео звук но не се приметува скоро со мојот слушен апарат и пробајте со слушен апарат па ќе знаете за што зборувам а мене ми е сеедно,ама чекај да пробате мојот стар Нокиа N73 Music Edition па да видите што е стерео звук дури до комшијата се слуша тоа е она стерео така како што треба да биде и можеби дебелината игра улога


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^јас сум без слушен апарат и имам слух за музика општо и ми пречи ако тоновите не се како шо се замислени да бидат (пинк флојд ен шит).


  Мене ми значи.
   
  На Dzepar, Pane-G и psyside им се допаѓа ова.
 3. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Мене пак и не ми е нешто битно звучниците на телефон да бидат којзнае колку добри, музика секако на слушалки слушам не на звучниците од телефонот

  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Точно^
  Мене ми е битно да е звукот чист и доволно Јак.
  Не ми е битно да имам стерео...
  Хтц 10 кој има и вуфер на долниот дел од сметам дека ке биде во тој дел еден од најдобрите .


  Sent from my iPhone 6s plus.
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 5. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Ова е мислење од еден друг форум на дечкото што упорно сакате да се докажувате со него. Мислам јасно е се... Се смее на Епл фанови, се смее на други Андроид производители, узалуд е да се докажувате со него во било која тема што не е Шљамсунг.

  Уште појако е што ги величи Шаоми, става видеа за споредба на некој Андроид телефон со Епл, за да во друг момент вика дека лудаци се сите што гледаат друго освен С7. Тоа е тоа.
   
  Последна промена: 18 апр 2016
  На христијан и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 6. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Не он таков дечко многу е пореален само на форумот е некако Навивачки настроен за Самсунг...
  Ке му помине :)
   
 7. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Не е сам, моментално и јас сум навивачки настроен према Самсунг. Одвај чекам да го извадат нивното Ноте 6 ;) Конечно да го сменам мојов телефон од 2013 :)
   
 8. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 9. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge


  7:33 до 10:10 :)
   
 10. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge


  За 100 евра + vs S7 ова е тапа.
   

Сподели преку: