HTC генерална дискусија

Дискусија во форумот 'HTC' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. zoran.d5

  zoran.d5 Нов член

  Член од:
  24 јан 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  HTC Desire 310 додека работеше се изгаси и повеќе не подига оперативен систем, се уклучува и стои со логото на HTC. Совет дали е паднат андроидот и дали може да се преинсталира, колку би ми било исплатливо за во сервис и можам ли сам да го средам??? Благодарам:!!!:

  Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Volume up i power. Mislam bese hard reset, probaj.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. zoran.d5

  zoran.d5 Нов член

  Член од:
  24 јан 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Не сака тоа го пробав

  Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
   

Сподели преку: