HTC генерална дискусија

Дискусија во форумот 'HTC' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  педерлана уште на што нема да помисле, само убаво да му биде.

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Aко има некој да продава M8 (поготово dark grey) и да е добро сочуван нека ми прати пп.
   
 3. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  На Bumblebee, RagingDemon, goran и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Неможам да ја најдам темата за M10,

  Сеедно добра камера овој пат, не е на ниво на S7/G5 но е тотално задоволителна.  @Bumblebee , преферли го мислењево во темата за M10, thanks.
   
  Последна промена: 27 апр 2016
 5. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  [​IMG]

  :rolf:
   
 6. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  1
  Скоро 10000 денари поскапо од С7 за полош телефон, не фала :)
   
  Bumblebee, Војвода, psyside и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
   
 8. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  На boro1, filipkir и Bumblebee им се допаѓа ова.
 9. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  HTC се решени да си напраат самоубиство како компанија. Друго објаснување нема :)
  Денеска ја читав веста во автобус, и не ми се веруваше што читам :D

  Па уште згора на се го тргнале и 3,5 џекот. :)
   
 10. tomce.veles

  tomce.veles Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  Ај едно прашање, имам М8 е арно ама почна да не ја чита сим картичката и на сервис бааги пари ми побараа и решив сам да го сменам читачот. И така си нарачав од Али и го сменив и одеше едно 2 недели се таман и пак се поремети и јас да го поместам флетот адаптерот се одкачи од матичната. Е сега прашањето ми е дали ако си нарачам матична и ја сменам се ке биде таман или треба да се инсталира андроид на процесорот ( да не не е туку така сменава на матична ). Инаку се работи за ова делче
  2.png
  телефонот си работи убаво ама како таблет
   

Сподели преку: