hrana i vino

Дискусија во форумот 'Животен стил' започната од startrek, 20 јан 2015.

 1. startrek

  startrek Нов член

  Член од:
  20 јан 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  mi treba pomos okolu edna instrumentalka od pocetokot na serijata hrana i vino ,instrumentalkata ne e makedonska.ne mozam da ja najdam a bi sakal mnogu.
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.278
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Со Shazam? SoundHound?
   
 3. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Да не имаш YouTube видео? Иначе како што кажа kirev SoundHound, ако не ти го најде ич не пробувај со друго.

  Xperia M2 D2303 on K.K. 4.4.4
   
 4. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Па земи сними ја барем музиката, или најди ја на youtube, па стави ја на форумов, може некој ќе се погоди да ја знае... :)
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. startrek

  startrek Нов член

  Член од:
  20 јан 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  instrumentalkata e malku postara.......mislam deka e nekade okolu 88/89 god a mezebi i nekoja god postara ne sum siguren....
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Јас колку што слушнав од јутуб видео ... зошто се постари емисиите и немаше да ми текне
  се работи за некоја помодерна инструменталка од "билјана платно белеше"
  Еве ти нешто слично ако не е и истата :)
   

Сподели преку: