Hard Case за слушалки

Дискусија во форумот 'Животен стил' започната од goth50, 10 апр 2015.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Дали во Скопје може да се најде „футрола„ за слушалки шо е отпорна на „удари„ и сл. Во овој стил
  [​IMG]
   

Сподели преку: