GSMmkd собиранка (22.08.2008 петок) - импресии од собиранката, тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Ддарко, 10 јул 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  ако продолжите со понудиве за собиранки да знаете дека ќе ја избришам темава :D
   
 2. petargaro

  petargaro Нов член

  Член од:
  30 мар 2008
  Мислења:
  784
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0
  Другар немој како тогаш со кантат кога ја избриша :D ;)
   
 3. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Kaнтата си е тука него дечкото комуналец се правеше па ја испразни :НеареН:
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  темава официјално ќе ја заклучам, отвараме нова тема за идната собиранка.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: